Почетна / Забава / Фото | Наташа Беквалац се расплака пред публиката во „Дежа Ву“

Фото | Наташа Беквалац се расплака пред публиката во „Дежа Ву“

 

Белкавац се расплака во “Дежаву“

 


 

“Песната која сега ќе ја испеам е посветена на мојата најголема љубов„, рече поп ѕвездата Наташа Беквалац и почна да го пее хитот “Поново“.

 


 

Солзи течеа низ лицето на пејачката која пред насобраната публика во “Дежаву“ не ги криеше емоциите.

 


 

Се редеа стари и новите хитови, а публиката околу два часа пееше заедно со русокосата убавцa, која се шегуваше на своја сметка, а правеше шеги и на сметка на своите бивши љубови.

 


 

Атмосфера до вриење која може само Беквалац да ја направи. Следниот петом овде ќе гостуваат легендарните „Куку леле“.

 


 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | ЗЏМ Биг-Бендот и маестро Фајгл ја наполнија Филфармонија

Настанот „RADIOHEADJAZZ!“ привлече голем број на музички вљубеници кои во саботата вечерта, на 30 ноември, …

error: Содржината е заштитена!