Почетна / Телевизија / Промоција на новиот сингл на Темпера во „Македонија наутро“ на МТВ

Промоција на новиот сингл на Темпера во „Македонија наутро“ на МТВ

 

Во понеделник во утринската на Прва :

 

 

Понеделник, 16ти април, гледачите на Македонската телевизија се будат со утринската програма “Македонија наутро”. Секое утро различни корисни информации за исхрана и здравје, промоции на музички и филмски достигнувања, како и разговор во студиото со гости од различни профили. Утре наутро, нешто повеќе за ѓумбирот, промоција на новиот проект на Темпера и интервју :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | ТВ 24 – девет години успешна ТВ приказна и постојан раст

Почна како 24 Вести во скромни услови со амбициозен тим. 9 години потоа, Телевизија 24 …

error: Содржината е заштитена!