Почетна / Сапуници / Потрага во цел Истанбул – изгубен е мачорот на вљубениот ерген

Потрага во цел Истанбул – изгубен е мачорот на вљубениот ерген

 

Домашното милениче на омилениот Омер е изгубено

 

 

Бариш Ардуч или познат како најпопуларниот ерген Омер, на социјалните мрежи објави статус во кој се вели :

“Изгубен е нашиот мачор, кај Зоолошката градина во Истанбул. Ќе ви бидам благодаран доколку го најдете и ни јавите.”

 

 

Инаку мачорот е домашниот миленик на Бариш и неговата девојка, кои живеат веќе некое време заедно.

 

 

Па драги читатели, доколку случајно одите во Истанбул за време на празниците и го видите мачорот, ете ви прилика да се запознаете со Вљубениот ерген.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Дива“ на Сител е верена со познатиот Охриѓанец од НБА лигата

Секоја вечер на Сител телевизија се емитува новата хит серија од далечните вилаети и подзаборавени …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!