Почетна / Сапуници / Потрага во цел Истанбул – изгубен е мачорот на вљубениот ерген

Потрага во цел Истанбул – изгубен е мачорот на вљубениот ерген

 

Домашното милениче на омилениот Омер е изгубено

 

 

Бариш Ардуч или познат како најпопуларниот ерген Омер, на социјалните мрежи објави статус во кој се вели :

“Изгубен е нашиот мачор, кај Зоолошката градина во Истанбул. Ќе ви бидам благодаран доколку го најдете и ни јавите.”

 

 

Инаку мачорот е домашниот миленик на Бариш и неговата девојка, кои живеат веќе некое време заедно.

 

 

Па драги читатели, доколку случајно одите во Истанбул за време на празниците и го видите мачорот, ете ви прилика да се запознаете со Вљубениот ерген.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Актерот од „Ќерките на Фазилет“ се враќа на екраните со нова серија

Еден од браќата Егеменови од босфорската драма за “Ќерките на Фазилет” повторно на малите екрани. …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!