Почетна / Телевизија / Видео | Упорни момци во живо пред камерите на ТВ 24 и ТВ Нова

Видео | Упорни момци во живо пред камерите на ТВ 24 и ТВ Нова

 

Многу сакаат да ги има на телевизија

 

 

Упорни момци пред камерите на информативните телевизии ТВ 24 и ТВ Нова. Ако на едната телевизија се дебатира за тогашната политичка состојба пред три месеци и новата влада, на другата тема е фудбалската треска кај нас. Без разлика на различноста на темата, момците, случајни минувачи или не, не знаеме, се појавија и пред двете камери.

Видеата погледнете ги во продолжение :

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Патуваме сонуваме“ со Аурора секој викенд на ТВ 24

Нова сезона на “Патуваме сонуваме” со Аурора Турс на ТВ 24. Патуваме, сонуваме со Аурора …