Почетна / МК Сцена / Фото | Втора вечер на емоции и уживање со Каролина во МОБ

Фото | Втора вечер на емоции и уживање со Каролина во МОБ

 

Публиката наголемо го прифати “Извор”

 

 Фотографиите се ексклузивно направени од маестро Stefan Rajh

И вториот ден од серијалот концерти на Каролина Гочева помина фантастично. Втора вечер во МОБ, втора вечер исполнета со топлина, емоции и перфектна атмосфера која ја приредија Каролина и нејзиниот тим.

 

 

Промоцијата на “Извор” продолжува и вечер, во МОБ, 21 часот. Нова тура на привилегирани кои купија билети, ќе имаат можност да уживаат со 10-те песни од новиот албум, а и да се потсетат на најубавите рефрени од првите два етно албуми.

 

 

Фотографиите се ексклузивно направени од маестро Stefan Rajhl :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Биба Додева со нова верзија на „Скопје“ од Леб и Сол

Биба Додева со нова верзија на познатата „Скопје“ од легендарните Леб и Сол, дело на …