Почетна / Телевизија / Шоуменот Боки 13 е претепан!

Шоуменот Боки 13 е претепан!

Магазинот “Ало” објави фотографија на која контроверзниот Бојан Јовановски може да се види со модринка на окото и уште една повреда на устата.

 

 

Боки е познат по тоа што за се има свој коментар, но овој пат не сакал да разговара со новинарите за ова, туку им рекол дека нема коментар и го прекинал телефонскиот разговор. Сепак, на својот Фејсбук профил неодамна тој напишал ваков статус: “Мажите што се склони кон насилноста се најголеми пи*ки”, па многумина претпоставуваат дека на некој не му се допаднал таквиот негов став и одлучил физички да го нападне.

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ацо Кабранов: Во Канал 5 примав 60.000 во плико на рака

Доскорешниот уредник на 1ТВ Ацо Кабранов во пост на Фејсбук обзнани дека додека работел во …

error: Содржината е заштитена!