Почетна / Забава / Видео | Лозано ја испеа песната за новата реклама на Кока Кола

Видео | Лозано ја испеа песната за новата реклама на Кока Кола

 

Погледнете ја новата празнична реклама на Кока Кола

 

 

Празници се ближат. Она што дефинитивно го симболизира почетокот на празниците и шмекот на новогодишната атмосфера се рекламите на Кока Кола. Во најновата реклама на Кока Кола, македонскиот поп пејач Влатко Лозаноски – Лозано ја пее празничната песна, а како тоа звучи, слушнете и видете во рекламата :

 

 

Дани | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | ЗЏМ Биг-Бендот и маестро Фајгл ја наполнија Филфармонија

Настанот „RADIOHEADJAZZ!“ привлече голем број на музички вљубеници кои во саботата вечерта, на 30 ноември, …

error: Содржината е заштитена!