Почетна / Телевизија / „Зевзекманија“ прашува, а одговорот е : Кафе со Грујо, ако не – пријатно

„Зевзекманија“ прашува, а одговорот е : Кафе со Грујо, ако не – пријатно

 

Зевзекманија прашува, минувачите одговараат

 

 

На прашањето на познатите автори и водители на “Зевзекманија” – Со кој политичар би се напиле кафе, минувачите дадоа многу очекувани, но и некои интересни одговори. Очигледно на повеќето Македонци преку глава им е од македонски политичари, па не би сакале кафе муабетот да го делат со ниеден од нив :

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ААВМУ со опомена до Сител и Канал 5 за емитувани телешопинг спотови

По добиено известување од страна на Агенцијата за храна и ветеринарство, за емитување незаконски аудиовизуелни …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!