Почетна / Телевизија / Како Латас, Иван и Метео презентерката ја видоа оваа кукла?

Како Латас, Иван и Метео презентерката ја видоа оваа кукла?

 

… од новогодишниот Дненвик на Сител

 

 

Традиционално, пред завршетокот на секоја година, Сител телевизија го подготвува специјалното издание на Дневникот во кое се емитуваат разни грешки и смешки на новинарите од информативната редакција на Сител. Во продолжение, мал исечок од новогодишниот дненвик.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Станете дел од играната продукција на Алфа, погледнете што се бара

За потребите на играната продукција, Алфа Телевизија вработува: – Актери – 6 (Мажи и жени …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!