Почетна / Телевизија / Четирите најдобри вечерва на Сител телевизија

Четирите најдобри вечерва на Сител телевизија

 

ВРЕМЕ Е ЗА ЧЕТИРИТЕ НАЈДОБРИ
04.04 Сител ТВ

 

 

Вечерва на Сител телевизија во прајм-тајм ќе се емитуваат четирите најгледани програми. Со почеток во 19:45 часот ќе биде емитувана последната епизода од првата сезона на „Аси“, а веднаш потоа премиерата на третата сезона од „Бурни времиња“. По приказната за семејството Акарсу ќе следува нова епизода од „Златни рани“, а по оваа турска серија нов преглед на денот од куќата на „Големиот брат“.

Во четвртиот ден од четвртиот месец од годината – четврток, ден за четирите од редот на најдобрите. Ова е само уште еден доказ дека четворката е подобра од петката!

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | ТВ 24 – девет години успешна ТВ приказна и постојан раст

Почна како 24 Вести во скромни услови со амбициозен тим. 9 години потоа, Телевизија 24 …

error: Содржината е заштитена!