Почетна / Забава / Црна Мачка пиштол гола украсуваше елка

Црна Мачка пиштол гола украсуваше елка

 

Познатата стриптизета Црна мачка облечена како Дада Мразица наголемо се подготвува за дочекот на новата година. Ексклузивката на секси шоповите Валијант вели дека најлудата ноќ ќе ја дочека работно во еден елитен клуб.

 

Црна мачка како Дада Мразица спремна за 2014. година!

 

 

Познатата стриптизета Црна мачка облечена како Дада Мразица наголемо се подготвува за дочекот на новата година. Ексклузивката на секси шоповите Валијант вели дека најлудата ноќ ќе ја дочека работно во еден елитен клуб.

 

 

– „Вака како што се сликав за фотосесијата ке ги пречекам муштериите кои ке купат подарок од Валијант. Плус ке им дадам и голем попуст. Сакам за празниците да им донесам радост на сите наши верни купувачи, па затоа смислив да бидам вака облечена и да ја загреам предновогодишната атмосфера. Мене веке ме фати еуфоријата и едвај чекам празниците да започнат“, вели познатата стриптизета.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!