Почетна / Серии / Хурем трогателно се збогуваше со фановите

Хурем трогателно се збогуваше со фановите

 

По бројните шпекулации зошто го прекинала снимањето на една од најпопуларните турски серии, „Величествениот“, и се вратила во Германија, се огласи самата Мерјем Узерли.

 

 

Таа, моментално се наоѓа во психијатриска установа и од таму им се обратила на своите фанови, преку многу емотивна порака.
 
„Драги пријатели, ова е прв ден да се чувствувам малку подобро, а во процесот на лечење најтешките денови се зад мене. Најголем подарок ми е тоа што можам да бидам на свеж воздух. Искрено ви благодарам што ми посакувате најдобро, тоа навистина ми значи. Сепак, многу луѓе не знаат што точно ми се случува и затоа ме осудуваат“, е дел од исповедот на убавата црвенокоса актерка.
 
„За мене ова е само една фаза во животот, сепак сме луѓе. Ќе се вратам многу посилна по се’ ова што ми се случи. Најважно е моето лечење да го води еден од најпознатите психоијатри, бидејќи тоа е голема надеж дека ќе ја вратам мојата енергија. Најважно е што сум жива. Морам многу да се одморам и се надевам дека ќе ме разберете“, додава Хурем.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ѕвездата на Нејви доаѓа во правната драма „Бул“ на Фокс Крајм

Сите оние што барем еднаш во животот фрлиле око на популарното „Шоу на Опра“ кое …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!