Почетна / ФОТО / Фото | Шутка подигна споменик на Мајкл Џексон?

Фото | Шутка подигна споменик на Мајкл Џексон?

 

Не знаеме кој е творецот на ова дело ниту пак дали истото е дел од проектот Скопје 2014, но сведоци сме на љубовта на Ромите кон Мајкл Џексон. Кога слушнаа за неговата смрт беа малце како потресени, бидејќи го сакаа многу претерано!

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

И старото, и новото – две логоа осамнаа на екранот на Алфа

Покрај новото лого кое го користи Алфа по ребрендингот во 2019 година, некогаш во исечоци …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!