Почетна / ФОТО / Фото | Се разголи Тијаго од „Ангели“

Фото | Се разголи Тијаго од „Ангели“

 

Аргентинскиот актер Питер Ланзани, познат како Тијаго од хит серијата „Ангели“, се разголи за потребите на еден магазин. Публиката тука можеби сеуште го доживува како дете, но тој веќе стана вистински маж.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | За државната МТВ, универзитетот е „Св. Климент и Методи“?

Социјалните мрежи со критики кон јавниот радиодифузен сервис. Грешката во централниот дневник на МТВ 1 …

error: Содржината е заштитена!