Почетна / ФОТО / Фото | Маслинка Фатмаџуљ и суџук Караман

Фото | Маслинка Фатмаџуљ и суџук Караман

 

Популарноста на турските серии си го прави своето, еве како македонските пазарџии се обидуваат да ги продадат своите производи. Маслинка Фатмаџуљ и суџук Караман навали народе.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

И старото, и новото – две логоа осамнаа на екранот на Алфа

Покрај новото лого кое го користи Алфа по ребрендингот во 2019 година, некогаш во исечоци …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!