Почетна / ФОТО / Фото | Давид Сепеда ги покажа стомачните мускули

Фото | Давид Сепеда ги покажа стомачните мускули

 

Латино актерот Давид Сепеда важи за еден од најзгодните актери во светот на теленовелите. Давид редовно ги покажува своите абдоменални мускули, како во сериите така и приватно. Актерот постави нови фотографии на својот Твитер и Инстаграм. Згодниот актер моментално глуми во серијата „Лажи за да живееш“ со Мајрин Виљануева, Алтаир Харабо и Диего Оливер. Во Македонија овој актер е познат по серијата „Магична привлечност“ којашто се емитуваше на Сител телевизија.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!