Почетна / Забава / Оваа сабота коктели по 99 денари само во Скопје кафе!

Оваа сабота коктели по 99 денари само во Скопје кафе!

 

Скопје кафе и менаџерскиот тим продолжуваат со урбаната приказна во срцето на градот.

 

Оваа сабота(07.02.2015) само најдоброто од хаус и хип хоп хитовите заедно со диџеј Мастер М и диџеј Бабура јуниор. На забавата се поканети сите оние кои сакаат да си поминат одлично, да ја разбијат монотонијата и да почувствуваат различна позитивна енергија, онаква каква што и фали на ноќниот живот во Скопје. А за сите порано дојдени, до 22 часот сите коктели по промо цена од 99мкд.

За резервации и подетални информации кликнете тука!

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт со дела од Арво Перт во изведба на „Профундис“

Ансамблот и хор „Профундис“ под диригентство на Ѓурѓица Дашиќ вечер во Филхармонија ќе одржи концерт …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!