Почетна / Телевизија / Големиот брат / Фотографии од тепачката во „Големиот брат“

Фотографии од тепачката во „Големиот брат“

 

Како што веќе сите знаете денеска во куќата на „Големиот брат“ се случи физички напад помеѓу Невена и Синди. Продукцијата одлучи едната од нив да биде дисквалификувана и исфрлена од куќата, повеќе детали околу настанот тука, а во продолжение следуваат навистина ексклузивни фотографии.

 

 

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!