Почетна / Сапуници / Турција во шок, Езел призна дека е хомосексуалец!

Турција во шок, Езел призна дека е хомосексуалец!

 

Скандал ја тресе Турција, актерот Кенан Имирзалиоглу познат како Езел призна дека е геј. Со оправдување дека повеќе не може да молчи, миленикот на жените признал дека го привлекуваат мажи.

„Не можам веќе да живеам во лага. Решив да признаам за да не се посрамотам како колегата Бурак Оздживит (Бали Бег), кој мораше да го правда „борењето“ со љубовникот“, изјави Кенан.

Турскиот заводник неодамна раскина со убавата Зејнеп Бесерлер, со која беше во врска шест години. Вистинската причина за нивниото раскинување беше мистерија се до денеска. Бесерлер немала љубовник, љубовник всушност имал Кенан Имирзалиоглу.

 

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Се сеќавате ли на теленовелата „Перегрина“, девојката од циркузот?

“Перегрина” е мексиканска теленовела, снимена во 2006 година во 100 епизоди од мексиканската Телевиса, а …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!