Почетна / Сапуници / Не може да замислите колку години има хероината од „Ако нè остават”

Не може да замислите колку години има хероината од „Ако нè остават”

Мајрин Виљануева е протагонистката на новата тв новела на Телма телевизија.

Секој работен ден во 16.55 часот ја следите „Ако нè остават”, најновата продукција на Телевиса која говори за животот на Алисија која еден ден дознава дека нејзиниот сопруг ја изневерува.

Тој неочекуван животен пораз, ќе ѝ ја даде потребната сила повторно да биде силна жена. Посебно кога во нејзиниот живот ќе се појави Мартин, кој ќе ја поттикне да ги оствари напуштените соништа и ќе ја разбуди кај неа желбата за нов почеток и нова љубов.

Во серијата, актерката глуми средовечна жена, по што гледачите ширум светот беа изненадени што продукцијата ставиле млада актерка во таа улога.

Но, она што особено изненадува е што актерката не е воопшто млада.

Таа има 51 година, соодветни на годините на ликот во серијата, но изгледа младолико, негувано и подобро од многу нејзини врснички.

Иако е влезена во шестата деценија од животот, оваа актерка плени со своето згодно тело кое во моментов го покажува на песочните плажи во Рио де Женеиро.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Гавран“ од редот на најдобрите трилер серии – ова лето на Сител

Порасна во студ, во сиромаштија, во осаменост и болка. По многу години, тој е подготвен …

error: Содржината е заштитена!