Почетна / Забава / Спотот на Станија го „запали“ Балканот!

Спотот на Станија го „запали“ Балканот!

 

Температурите на Балканот штотуку станаа неподносливо високи. Покрај сончевите зраци, сега ги имаме и неверојатните сцени од првиот спот на Станија што во никој случај нема да ве остават рамнодушни. Станија едноставно е секси, уживајте!

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Бебек ја поканува публиката на концертите во Охрид и Битола

Видео поздрав од легендарниот Жељко Бебек, по повод претстојните концерти кои ќе се одржат овој …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!