Почетна / Забава / Сораја во Охрид го фати дечко и со дечко

Сораја во Охрид го фати дечко и со дечко

Откако запеа во песна со Давор Марковиќ, плејбој зајачицата Сораја Вуќелиќ се појави во уште еден видео запис на младиот пејач.

 

Видео записот за песната „Нека друга је ти“ е сниман во Охрид, а Сораја освен како улога во видеото се испробала и како режисер. Занимливо е тоа што на крајот од видео записот старлетата го фати дечкото со друг дечко во кревет.

Што му направи кога го фати со друго момче, погледнете во продолжение.

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Заврши „Фолк Фест Валандово 2024”, прочитајте кои се победниците

Со песната „Темјана”, музика на Ванчо Димитров, текст Огнен Неделковски и аранжман на Љупчо Соколовски, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!