Почетна / Телевизија / Снег во јуни? Во Македонија веќе ни тоа не е чудно!

Снег во јуни? Во Македонија веќе ни тоа не е чудно!

АБ Канал сеуште постои, но ни самите не знаат во кое годишно време се наоѓаат!

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мицкоски цензуриран на Телма? Ова е постот што тој го објави

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ се огласи на социјалните мрежи по повод откажувањето на неговото гостување …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!