Почетна / Сапуници / Сексипилната „Руби“ им се враќа на теленовелите

Сексипилната „Руби“ им се враќа на теленовелите

 

По десетгодишна пауза, уругвајската актерка Барбара Мори одлучи да се врати во светот на теленовелите. Барбара наскоро ќе започне со снимањето на теленовелата „Luna“ во соработка со мексиканската телевизија Кадена Трес и продуцентската куќа Мундо Фокс во која ќе ја игра главната улога. Актерката не се појави на малите екрани уште откако заврши со снимањето на теленовелата на Телевиса – „Руби“. Покрај бројните понуди од Телевиса и Телемундо, актерката сепак се определи за филмот. „Luna“ која ќе има 60 епизоди ќе ја замени моменталната теленовела „Fortuna“ што се емитува на програмата на Кадена Трес.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | И ова се случи во „Ангели“ – очувот ја затвори во кафез

Не престануваат морбидните сцени во турската серија “Ангели” која се емитува на телевизија Сител. Најновата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!