Почетна / ФОТО / Русокосата старлета пиштол гола под сонцето

Русокосата старлета пиштол гола под сонцето

 

Бујната старлета многу внимава на својот изглед, а тоа го покажа и со објавата на фотографии од сончањето, кога таа соблече се од себе, се со цел рамномерно да потемни. „Нема подобро сончање од она на островите Туркс и Чаикос“, напиша Коко Ти (34) покрај фотографијата која ја објави на интернет сервисот WhoSay.

 

 

Таа не го коментираше фактот што на фотографијата е сосема гола, дури и без тангата која инаку ја носи додека се сонча. На фотографијата може да се види како Коко лежи на тераса, а покрај себе има вода и крема за сончање, како и торба со натписот „Peepshow“. Веќе одамна е познато дека старлетата многу внимава на својот изглед, па вака таа се осигурува дека нема да има бели траги од костимот за капење откако ќе заврши со сончањето.

извор: Зазабава

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | За државната МТВ, универзитетот е „Св. Климент и Методи“?

Социјалните мрежи со критики кон јавниот радиодифузен сервис. Грешката во централниот дневник на МТВ 1 …

error: Содржината е заштитена!