Почетна / Забава / ПОСЛЕДНА ПОНУДА: Прославете ја Нова година во кафе-бар Ало Ало

ПОСЛЕДНА ПОНУДА: Прославете ја Нова година во кафе-бар Ало Ало

 

 

Деновите до Нова година се бројат на прсти, а вие се уште не сте одлучиле каде ќе ја прославите најлудата ноќ во годината?

Незаборавна забава за Новата година, со поглед на кејот на Вардар. Прославете во самиот центар на градот, во кафе-бар Ало Ало. Лоциран во срцето на градот, кафе-бар Ало Ало ви ја ветува најубавата и највесела забава за која ќе се сеќавате долго.

Понудата вклучува неограничен пијалок, ладна даска, ордевери, канапеи, десерт, апетисани и ГРАТИС влез за втората вечер. Музички репертоар: DJ – комерцијани хитови; Amigos Band – балкански хитови, а на полноќ трубачи.

За повеќе информации јавете се на 075 811 369/078 710 951 или посетете го официјалниот фејсбук настан: Среќна нова година – Ало, Ало

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Интимен концерт на „Фрајле” на 16-ти март во „Македонска филхармонија”

ористејќи ги своите три гласа, маркантната појава и различниот сензибилитет, членките на новосадскиот бенд „Фрајле” …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!