Почетна / Забава / Петочна треска во Скопје – се отвора „Театро“

Петочна треска во Скопје – се отвора „Театро“

 

Скопје конечно ќе добие ноќен клуб достоен за метрополата. Во петок конечно се отвора „Театро“. Ноќниот клуб е во барок стил, но мора да се признае, уреден со многу вкус и изгледа отмено и атрактивно.

 

 

– Му требаше на нашиот град еден ваков ноќен клуб, вложено е многу и желбата ни е градот навистина да има еден ваков клуб, место каде што ќе има каде да се помине убава вечер и се разбира, каде да однесете гости за да понесат убави впечатоци од ноќниот живот на градот – вели Горан Наумовски – Кизо, сопственик на „Театро“.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мартин 99: Пред да се оженам еден телефон швалерски, друг за работа

Во најновата епизода на подкастот „Искрено со Ивана И Адријана”, девојките седнаа со Мартин Трпчевски …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!