Почетна / Телевизија / Откриени нови детали околу „Танц со ѕвездите“

Откриени нови детали околу „Танц со ѕвездите“

 

„СТИСНИ ПЛЕЈ“
специјално издание емитувано во петок, 15.02 на МРТ1

 

 

На Првиот канал на Македонската телевизија вчера се емитуваше специјално издание од забавната емисија „Стисни плеј“, каде што се дискутираше за големиот проект „Танц со ѕвездите“. Екипата на емисијата открива непознати детали околу шоуто што наскоро ќе се емитува на Прва. За сите што го пропуштија ова издание, тимот на ТВ Пакет се погрижи истото да биде снимено. Во прилог е видеото.

 

 

 

 

Мите Иванов | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Станете дел од играната продукција на Алфа, погледнете што се бара

За потребите на играната продукција, Алфа Телевизија вработува: – Актери – 6 (Мажи и жени …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!