Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Огнен и удри тупаница на Ава, Кристина ја задуши!

Огнен и удри тупаница на Ава, Кристина ја задуши!

“Survivor”: Оги и удри тупаница, а Кристина ја задушуваше од зад грб, Ава во шок!

 

 

Во борбата за племенски имунитет што ќе ја гледате вечерва, Оги дивјачки ја удира Ава по раката додека Кристина ја задушува од зад грб. Ава, трудејќи се со сите сили да го задржи Оги подалеку од кошот, стана жртва на физички напад.

Но тоа не беше доволна причина за да се откаже, таа машки ја одигра играта, додека Оги на кукавички начин се обидуваше да ја победи неа. Еве што открива Сител од вечерашната епизода:

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!