Почетна / Забава / Овој филм, жените со задоволство ќе го гледаат!

Овој филм, жените со задоволство ќе го гледаат!

 

Филмот „Magic Mike“ што својата премиера ќе ја доживее на 29-ти јуни е инспириран од вистинскиот живот на актерот Ченинг Тејтум, кој на почетокот на кариерата, на 19 години работел како стиптизер во еден клуб. Стриптизерите од вистинската приказна ќе ги одглумат мускулестите Џо, Метју Меконахи,  Мет Бомер и самиот Ченинг Тејтум. Љубимците на жените речиси во сите сцени се појавуваат разголени, токму затоа се вели дека овој филм во главно е наменет за женската популација, која веќе си има свој фаворит. А, нивниот фаворит не е главниот лик од приказната, туку оној што е наречен „Big Dick Richie“.

Имено, актерот Џо Манганиело не престанува да го „промовира“ своето тело на плажата во Мајами токму пред премиерата на филмот. Божествениот изглед на 35-годишниот актер ја покачи температурата секаде кадешто се појави во издание како на фотографиите подолу.

 

 

 

 

 
Ivana T. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Интимен концерт на „Фрајле” на 16-ти март во „Македонска филхармонија”

ористејќи ги своите три гласа, маркантната појава и различниот сензибилитет, членките на новосадскиот бенд „Фрајле” …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!