Почетна / ФОТО / Оваа латино актерка ќе ве остави без здив

Оваа латино актерка ќе ве остави без здив

 

Популарната латино актерка, Генесис Родригез, ќе ја краси насловната страница на јулскиот број на магазинот „Para Todos“. Сексипилната актерка која се прослави со улогите во сериите „La Prisionera“, (МТМ) „Dame Chocolate“ (Алсат-М) и „Dona Barbara“ (Сител) на читателите уште еднаш им го покажа своето згодно тело во заводливиот едиторијал. Дали ви се допаѓа како изгледа 25-годишната актерка во ова издание?

 

 

{gallery}062013/genesis{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | За државната МТВ, универзитетот е „Св. Климент и Методи“?

Социјалните мрежи со критики кон јавниот радиодифузен сервис. Грешката во централниот дневник на МТВ 1 …

error: Содржината е заштитена!