Почетна / Телевизија / Новинарските двојки добија ќеркички

Новинарските двојки добија ќеркички

Уредничката и новинарка во Сител, Славица Арсова доцна синоќа (среда) се породила на Клиниката за гинекологија во Скопје, јавува Сител.

 

Ќеркичката Мила и гордата мајка се чувствуваат одлично – известил таткото и колега во Сител, Александар Спасовски кој бракот со Славица Арсова го круниса април годинава.

Исто така, пред неколку денови родители станаа и новинарите Љупчо Цветановски и Далиборка Демјанска Цветановска. На 2. септември се роди нивната Теа, а таткото на својот Фејсбук профил гордо ја објави нејзината прва фотографија.

 

 

Искрени честитки од екипата на ТВ Пакет.

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Почнува мониторингот на медиумското известување за изборите

Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги од утре започнува со мониторинг на изборното медиумско …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!