Почетна / Сапуници / Нова турска серија на Сител со Али од „Бурни времиња“

Нова турска серија на Сител со Али од „Бурни времиња“

 

 

 

Наскоро на Сител телевизија ќе се емитува нова турска серија. Во серијата чие име гласи „Осудени за љубов“ главната машка улога ја толкува оној што ја донесе бурата во „Бурни времиња“, односно актерот Еркан Петекаја, Али. Следете ја програмата на Сител телевизија за да ги проследите најавите што ќе ја донесат оваа нова животна приказна.

 


 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Слатката комедија за „Малата Каја“ – попладне во 16.20 часот на Канал 5

Нова попладневна серија за релаксација по работните обврски. Романтична комедија за двајца млади кои ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!