Почетна / Серии / МТВ откупи сезони од серијата „ЦСИ“

МТВ откупи сезони од серијата „ЦСИ“

„Оваа есен времето ќе застане“ – навестува промо-тимот на првиот канал на Македонската телевизија.

 

Деновиве непрестајно слушаме позитивни критики за националниот сервис. Гледачите се задоволни од тоа како МТВ ги разработува темите околу „Европското првенство“ што се емитува кај нив.

Но, една национална телевизија не може да очекува внимание од различна публика доколку емитува само спорт. Тие очигледно го сфатија тоа. Дел од новитетите на нивната програма се и сезоните од извонредната серија „ЦСИ“. Од септември на МТВ1 очекувајте го тимот на „ЦСИ: Лас Вегас“.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Застани и запали се“, серија на Телма за компјутерската револуција

„Halt and Catch Fire“ е американска драмска телевизиска серија создадена од Кристофер Кантвел и Кристофер …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!