Почетна / Забава / За Боки 13-ка, Станија Добројевиќ е „курва“!

За Боки 13-ка, Станија Добројевиќ е „курва“!

Иако неодамна изјави дека ќе се повлече од шоубизнисот поради незаинтересираноста на публиката за она што го нуди, Бојан Јовановски познат како „Боки 13“ не престанува да ги навредува останатите јавни личности со помош на социјалните мрежи.

Имено, овој пат на мета на популарниот Македонец се најде српската старлета Станија Добројевиќ, која од непознати причини му засмета на Јовановски.

„Дојде време кога сите ку*ви може да се наречат старлети, благодарение на таму некоја Станија… Нека живее системот на погрешните вредности! Фуј“, напиша Боки на својот Фејсбук профил.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Скопскиот џез фестивал од 14-ти до 17-ти октомври на МРТ 3

Од 14ти до 17ти октомври ќе се одржи Скопскиот џез фестивал. Покрај квалитетната музика, главниот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!