Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Миа: Кристина ги „обработи“ сите мажи на Костарика!

Миа: Кристина ги „обработи“ сите мажи на Костарика!

Актерката Миа Беговиќ, учесничка во шоуто „VIP Survivor“, изјавила дека Кристина ги „обработила“ момците на Костарика за да дојде до финалето.

„На еден му седеше во прегратка, со друг се гушкаше, а со третиот помина заедно една ноќ само за да влезе во финале“, обвинила Беговиќ на племенскиот совет на Костарика.

Како да било малку што една Беговиќ ја нападнала Кристина, тоа го сторила и Маја Лена, ќерката на Миа, која барала одговор дали Огњен ја штител од исфрлање или тоа била Кристина. По зборовите на Маја Лена сите почнале да се расправаат меѓусебно, а Миа постојано долевала масло на огнот така што прашувала уште кои мажи во племето не ги „обработила“ Беквалац за да дојде до финале.

 Дали Кристина навистина е толкав манипулатор како што сите ја прикажуваат, или пак Миа обожава да си глуми и во реалниот живот?

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!