Почетна / ФОТО / Манијак од Прилеп се соблекува и испраќа фотки

Манијак од Прилеп се соблекува и испраќа фотки

 

Манијак на Фејсбук се слика гол и испраќа фотографии и пораки со недолична содржина. Читателка од Гевгелија, чиј идентитет и е познат на редакцијата на Прес24, кадешто се испратени овие фотографии, тврди дека преживува вистински психички терор од, како што вели, манијаци на социјалната мрежа Фејсбук.

 

 

„Ме вознемирува непознат маж. Ми испраќа неморални слики пропратени со уште понеморални пораки. Се надевам дека некој ќе го познае и ќе ми помогне да го најдам за да си ја добие заслужената казна. Случајот е пријавен во полиција, овде во Гевгелија и се трага по тој човек“, вели читателката.

{gallery}082013/manijak{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!