Почетна / Забава / Македонка на Фејсбук го покажува голиот задник

Македонка на Фејсбук го покажува голиот задник

Во када, на тераса, на кревет, пред широко отворен прозорец, па дури и во самиот влез од зградата. Ивана Сватка, како што се потпишува на Фејсбук, позира гола каде ќе стигне.

 

Во када, на тераса, на кревет, пред широко отворен прозорец, па дури и во самиот влез на зградата. Ивана Сватка, како што се потпишува на Фејсбук, позира гола каде ќе стигне.

 

 

Девојката има 19 години и своите „дела“ ги промовира токму на социјалната мрежа. Снима аматерски еротски клипови кои се лајкувани од илјадници посетители. Самата себеси знае да се нарече „Кралица Фејса“, а според нејзините содржини на профилот сфативме дека омилена пејачка и е Јелена Карлеуша. За вас го издвоивме клипот кадешто Ивана, без око да и трепне, голиот задник го покажа пред целата јавност.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Филхармонија во парк со „Одисеја 2024“ – музика од филмовите на Кјубрик

И оваа година, Македонската филхармонија ќе го реализира традиционалниот концерт „Филхармонија на отворено”, кој ќе …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!