Почетна / Спорт / Маестралниот Антиќ со свој личен рекорд

Маестралниот Антиќ со свој личен рекорд

 

Македонскиот интернационалец Перо Антиќ на вчерашниот натпревар против тимот на Мајами имаше неверојатна партија и постигна личен рекорд, пишува Портал. Не е ни чудно што е 5-тото место на вечната рејтинг листа на дебитанти во НБА. Погледнете ги неговите најдобри моменти.

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ЗОИ 2018, СП фудбал 2018 и „Сите наши песни”, дел од програмата на МТВ 3

По барање на многумина, ве известуваме за програмската шема на спортско забавниот канал на Македонската …

error: Содржината е заштитена!