Почетна / Забава / Леонардо Ди Каприо порано бил жена!

Леонардо Ди Каприо порано бил жена!

Фотографијата на Џуди Зипер од 1960-та година што го преплави интернетот деновиве, неверојатно многу потсетува на актерот Леонардо Ди Каприо. Мистериозната фотографија ја пронашло некое момче во албумот на својата баба. Многумина велат дека таа е знак оти славниот актер во својот претходен живот бил жена.

 

 

 

 

Ivana T. | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Скопскиот џез фестивал од 14-ти до 17-ти октомври на МРТ 3

Од 14ти до 17ти октомври ќе се одржи Скопскиот џез фестивал. Покрај квалитетната музика, главниот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!