Почетна / МК Сцена / ПРЕД И ПОТОА – Трансформација 02

ПРЕД И ПОТОА – Трансформација 02

Заедно со Андреј Миске ви ја претставуваме нашата втора кандидатка од новата рубрика ПРЕД И ПОТОА.

 

 

Погледнете од фотографиите како се одвиваше оваа драстична промена на Ангела. Пријавете се за учество на нашата фејсбук страница или кај Андреј Миске.

 

{gallery}062012/pip02{/gallery}

 

 

 

Гоце | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Пепа Димитрова подготвува спот за новата песна од „Макфест“

Пепа Димитрова објави фотографии од снимањето на нејзиниот нов спот. Се работи за видео запис …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!