Почетна / МК Сцена / ПРЕД И ПОТОА – Трансформација 02

ПРЕД И ПОТОА – Трансформација 02

Заедно со Андреј Миске ви ја претставуваме нашата втора кандидатка од новата рубрика ПРЕД И ПОТОА.

 

 

Погледнете од фотографиите како се одвиваше оваа драстична промена на Ангела. Пријавете се за учество на нашата фејсбук страница или кај Андреј Миске.

 

{gallery}062012/pip02{/gallery}

 

 

 

Гоце | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Нов сингл на групата Љубојна со ведрина на латино клаве ритам

После 12 студиски албуми и две винил изданија, прославувајќи ја 20 годишната кариера, бендот “Љубојна” …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!