Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Кристина не сакала секс со Никола, мал му бил!

Кристина не сакала секс со Никола, мал му бил!

Кристина Беквалац, учесничката во шоуто „VIP Survivor“, сепак не била толку сексуално загрозена каква што останатите учесници ја претставија пред големата телевизиска публика. Српскиот „Курир“ објавува дека манекенот Никола Шоќ се обидел да ја наговори да имаат секс на Костарика, но оти таа не го прифатила тоа.

„Никола фрли око на Кристина од самиот почеток, но чекаше вистинска прилика за да ги оствари своите сексуални желби со неа. Пред да се вратат назад во цивилизација Никола отворено и понудил секс, но Кристина го исмеала толку гласно што ја чуле и останатите учесници“, открива изворот и додава дека таа ја навредила неговата машкост.

„Признај дека би се сексала со мене. Но глупаво ти е да признаеш нели?“, рекол Никола, а Кристина налутено му одговорила: „Види, смешно е тоа со што ти располагаш. И мислам дека непотребна е секоја расправа околу тоа“, бесно викнала сестрата на популарната српска пејачка Наташа Беквалац.

Кога Никола забележал дека сите околу него го слушнале коментарот на Кристина се повлекол на страна и веројатно ниту еднаш повеќе не помислил на секс додека престојувал на пустиот остров.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!