Почетна / Телевизија / „Крвта не е вода“ од вечерва повторно на Сител

„Крвта не е вода“ од вечерва повторно на Сител

 

Во новата приказна од „Крвта не е вода“ што ќе се емитува вечерва на Сител телевизија веднаш по „Судбината на Фатмаѓул“, едно анонимно писмо ќе внесе немир, писмото се однесува на оној кој ќе мора да ја преземе обврската за алиментација.

 

 

Вечерва веднаш по „Судбината на Фатмаѓул“ не пропуштајте ја епизодата Писмо од „Крвта не е вода“.

 

 

Известување: Серијата „Солзите на мојата ќерка“ отсега ќе се емитува само во сабота и недела, а последните епизоди од „Аси“ гледајте ги оваа недела веднаш по „Крвта не е вода“.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тотал ТВ ја исклучи Канал 5 од понудата, прочитајте зошто

Oд четвртокот, 10 ноември 2022 година, националната Канал 5 телевизија не е дел од програмската …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!