Почетна / Забава / Зар оваа девојка нема други сандали?

Зар оваа девојка нема други сандали?

Ива Михајловска – најубава балканска девојка; поранешна хостеса во телевизиско квиз шоу. Убавицата на секое појавување во медиумите ги облекува истите сандали. Било тоа дали се работи за фотосесија, модна манифестација, или обично гостување во емисија, Ива секогаш се појавува со истите портокалови сандали кои, рака на срце, не предизвикаа баш позитивни коментари.

 

 

 

 

 

 

фото: Zazabava

 

 

 

Ivana T. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Деветто издание на прилепскиот Џез фестивал на 27, 28 и 29 август

Во организација на здружението за субкултура ПП ЏЕЗ ФЕСТИВАЛ, на 27,28 и 29 август 2020г, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!