Почетна / Забава / Есма ги гледала филмовите на Карло Бос

Есма ги гледала филмовите на Карло Бос

 

Македонскиот порно актер Карло Бос призна дека слабост му се повозрасните госпоѓи, а со две такви и живеел во Милано. Тој ги задоволувал нивните сексуални потреби, а тие го финансирале.

Оваа наша машка спонзоруша во изјава за ТВ Пакет рече дека Есма Реџепова му признала оти ги гледала неговите филмови. Во прилог е фотографија кадешто тие двајца се сликани заедно на една прослава. Останатите портали коментираат дека Есма можеби и не знаела кој е дечкото што и ја бакнува раката, но кралицата на ромската музика сепак добро знае кој е Карло Бос и таа очигледно нема предрасуди кон него.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Композиција од Дарија Андовска на над 35 радио-станици во целиот свет

На 13.10.2021 во 20ч во Биоскоп Балкан во Белград, во рамките на 67-то издание на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!