Почетна / Телевизија / Големиот брат / Емоушн демантира: „Ава не добила пари за секс“

Емоушн демантира: „Ава не добила пари за секс“

 

Иако сите интернет портали ја пренесоа информацијата дека Ава Карабатиќ добила 9.000 евра кои и биле исплатени пред да влезе во куќата на Големиот брат, од продуцентската куќа која го работи ова шоу, Emotion, најостро ги дематираа овие тврдења.

„Ава Карабатиќ го има истиот третман како и останатите учесници. Нејзиниот хонорар како и за останатите учесници е познат само за продукцијата и не се точни тврдењата дека и се дадени 9.000 евра однапред“, вели Милијана Радевиќ ПР на Емоушн.
 
Дали има вистина и во тоа дека Ава работи по однапред утврдено сценарио како би ја зголемила гледаноста на ова шоу, Радевиќ изјави дека сево ова е само “бујна машта“ на гледачите.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!