Почетна / Телевизија / Х Фактор / Ексклузивно | Даниел Кајмакоски јавно запросен!

Ексклузивно | Даниел Кајмакоски јавно запросен!

 

На Фејсбук-групата на Даниел Кајмакоски, новата Х Фактор ѕвезда, фановите од минута во минута стануваат се побројни. Фановите оставаат секакви коментари поклонувајќи му се на талентираниот Даниел, а една од обожавателките беше особена оригинална со својот коментар – таа го запроси Даниел!

 

 

Станете и вие фан на неговата официјална група и споделувајте ги вашите коментари заедно со останатите фанови, секако, таму ќе дознаете дали Даниел ја прифаќа оваа интересна понуда.  🙂

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот Кајмакоски го расплака жирито на „Икс фактор“

  Давид Темелков е новиот македонски икс фактор     22-годишниот Скопјанец Давид Темелков е …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!