Почетна / Сапуници / Езел призна дека е Омер!

Езел призна дека е Омер!

Езел конечно доби сила да признае некому кој всушност е тој.

 

 

Човекот што се врати по одмазда веќе почна и да ја реализира истата. Го растури пријателството меѓу Џенгис и Али, и ја натера Ејшан да сведочи против својот сопруг. Сега, кога Џенгис е во затвор, Езел продолжи со својот план во уништувањето на Ејшан, но тука несакано ги испушти работите од раце. Бахар дозна дека тој има афера со Ејшан, па затоа одлучи да се оддалечи од него. Немајќи друг избор, Езел одлучува да и открие дека тој е Омер! Во следните епизоди заплетените конци се побрзо ќе се отплетуваат.

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Феноменот “Кога лисјата паѓаат” доби нова надсинхронизација на Алфа

Eмотивната семејна драма прикажувана во 2010 и 2011 година на најгледаната телевизија А1 повторно на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!