Почетна / Спорт / Дејвид Бекам ги расплаче своите обожаватели

Дејвид Бекам ги расплаче своите обожаватели

Спортската продавница за облека „Адидас“ организираше фотографирање на нивните клиенти како поддршка за Олимписките игри. Но, потрошувачите пред да се согласат да се фотографираат не ни помислуваа дека таму ќе доживеат шок, пријатен шок.

 

Имено, на ова случување беше поканет и Дејвид Бекам, на крајно љубезен начин тој влегуваше во кабината и ги прашуваше неговите фанови дали може да им се придружи на фотографијата. Изненадувањето беше пријатно за сите, погледнете во видеото подолу.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

МРТ 3 ќе го прикаже ретро финалето на Вардар – Пелистер од 1993 година

Уживање за спортските носталгичари. Во сабота (23 мај 2020), третиот спортско-забавен канал на Македонската телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!