Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Гради, маички – Survivor

Гради, маички – Survivor

 

Голите гради се својствени за оваа сезона на реалното шоу “Survivor” па така и вечерва на Сител ќе уживаме во уште еден пар откриени цицки. Во видеото што предмалку беше објавено на порталот на Сител ќе можете да видите што вечерва ќе ни понуди натпреварувачката Станија. Па зар е потребно после овој смел потег воопшто да се натпреварува? Таа веќе е победник  во очите на машката публика.

 

 

Но тоа не е се, имаме уште едно известување за верните фанови на ова популарно шоу. Имено, естрадниот магазин Бекстејџ вечерва во новото издание во 18.30 часот ќе ги открие деталите за тоа како да добиете оригинална Survivor маичка. Борбениот преживувачки дух нека биде дел од вашиот стил, бидете фан во вистинска смисла на зборот.

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!